Kombinovat Kalorie Řazení a Menší Jídla Pro Maximální Hubnutí!

Už jste někdy šel na nízkokalorickou dietu, s velkým úspěchem, za první 2-4 týdny, jen aby viděl rozsah zastavit v určitém bodě? V hubnutí oboru, nutriční výzkum učinila řadu kroků, a kalorie řazení je jeden z novějších objevů, které pomáhá dieters, aby i nadále ztrácí váhu více stabilně a rychle. Budeme také sdílet další objev, který se ukazuje být efektivní – jíst menší jídla častěji. Nakonec vám ukážeme, jak používat kalorie řazení a jíst více často, které vám pomohou spalovat tuk maximální.

První pojďme se podívat na Kalorie Řazení.

Kalorie ŘazeníTo je jednoduchý princip, že budete mít počet kalorií potřebné, jak zhubnout (baseline), a posunout váš příjem kalorií nahoru nebo dolů o určitou částku. Důvodem pro kalorie řazení je, že když budeme následovat konkrétní plán, v průběhu času, náš metabolismus se přizpůsobí plán a šetří své tukové zásoby, což snižuje naše hubnutí. Kalorie řazení řeší tento problém, protože ty blázne metabolismus, udržuje tělo hádat, a proto hubnutí.

Než se podíváme na příklad kalorie řazení, pojďme si uvědomit, že tuk zachování je navržen tak, aby nás udržet naživu jako druh, protože ztráta tuku znamená, že budeme hladovět v průběhu času. Pomocí genetického programování, kdy jsme měli období hodování bychom ukládání potravin jako tuk na našem těle. Pak bychom ji použít později, když jídlo bylo vzácné. Problém je, že teprve nedávno se výroba potravin umožnila naší společnosti přístup ke konzistentní, hojné a levné zdroje většiny potravin. Samozřejmě, že jsme nakonec dostat tuk a zůstat tuk s touto situací!

Takže pojďme se podívat na příklad kalorie řazení:

Určit počet denních kalorií, které potřebujete, aby se zhubnout na 1-2 liber za týden.

Například: Budete muset vzít v 1500 kalorií za den pro hubnutí.

Můžete nastavit toto číslo o určitou částku, a v závislosti na volné plánu.

Pro příklad: jeden Týden, na 2 dny z toho týdne byste zvýšit svůj kalorický požadavky o 200 kalorií za den. Týden, dva, za 2 dny z toho týdne byste ji snížit o 300. Třetí týden za 2 dny byste zvýšit o 400 kalorií, a čtvrtý týden by jste snížit na 2 dny 400 kalorií.

Na konci 4 týdnů byste se vrátit do 2 týdnů jíst vaše požadované 1400 kalorií. (Některé plány, aby den nebo dva podvádění na konci 4 týdnů.)

Tento příklad ukazuje, kalorie řazení ve své nejčistší podobě, to je, to se týká řazení počet kalorií, stejně jako jeho název napovídá. Cílem je udržet metabolismus hádat, která kalorie řazení dělá docela dobře.

Co se stalo, je, že termín kalorie řazení je nyní rozšířena v jeho užívání, a teď se odkazuje na jiné typy stravy plány, kde si směny makro živin. Jeden takový plán má posun mezi low carb/proteinové dny a středně sacharidů a bílkovin dnů. Například, na jeden den budete jíst vysoké koncentrace zeleninu a libové bílkoviny, a den dva budete jíst hlavně bílkoviny s trochou ovoce, a tak dále. Smyslem tohoto stravovací plán je znovu oklamat metabolismus.

Takže teď že víme o kalorie řazení pojďme se podívat na to, jíst menší jídla častěji.

Pokud budete jíst 5-6 mini jídel denně, spíše než 3 normální velikosti jídla a občerstvení, budete skutečně spalovat více tuku, za předpokladu, že jste jedli stejné množství kalorií v každém případě. S mini-jídla, budete jíst 2 hodiny od sebe tak, aby metabolismus stále běžet efektivně, spalování více kalorií, než když budete čekat normální 3-4 hodiny mezi jídly. Mini-jídla také udržet tělo od inzulín hroty, které podporují spalování tuků, stejně.

Kombinace kalorie řazení a jíst menší jídla bylo prokázáno, že zvýšení úsilí hubnutí výrazně s dieters. To je skvělá zpráva, ale možná si myslíte, že po kalorické stravy řazení zní složitě … a ty by bylo správné za normálních okolností. Dobrou zprávou je, že dietní průmysl reagoval tím, že poskytuje řadu vynikající plány, které zahrnují nějakou formu kalorie řazení v kombinaci s tím, že jí menší jídla. Tyto plány mají automatické jídlo plánovači, aby se věci jednoduché pro vás, takže nemusíte skončit počítání kalorií. Doporučujeme dát tyto pojmy vyzkoušet, a budete příjemně překvapeni, na výsledky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *